STB35NF10T4
STB35NF10T4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STB35NF10T4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STB35NF10T4
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 40A D2PAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STB35NF10T4 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 40A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83569 pcs Data papier ST(B,P)35NF10
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 35 mOhm @ 17.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 115W (Tc)
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen 497-7947-1 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1550pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 100V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 100V 40A (Tc) 115W (Tc) Surface Mount D2PAK Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)