STD15N65M5
STD15N65M5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD15N65M5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD15N65M5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N CH 650V 11A DPAK
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD15N65M5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N CH 650V 11A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 44512 pcs Data papier STB,D15N65M5
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie MDmesh™ V
Rds On (Max) @ Id, VGS 340 mOhm @ 5.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 85W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-13641-2 Temperatuur 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 816pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 650V gedetailleerde beschrijving N-Channel 650V 11A (Tc) 85W (Tc) Surface Mount DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)