STD16NF25
STD16NF25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD16NF25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD16NF25
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 250V 13A DPAK
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD16NF25 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 250V 13A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 75840 pcs Data papier STx16NF25
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 235 mOhm @ 6.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 100W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-7959-2
STD16NF25-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 680pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 250V gedetailleerde beschrijving N-Channel 250V 14A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)