STD19NF20
STD19NF20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD19NF20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD19NF20
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CHANNEL 200V 15A DPAK
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STD19NF20 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CHANNEL 200V 15A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6042 pcs Data papier STx19NF20
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie MESH OVERLAY™
Rds On (Max) @ Id, VGS 160 mOhm @ 7.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 90W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 200V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 200V 15A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount DPAK Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)