STE140NF20D
STE140NF20D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STE140NF20D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STE140NF20D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 200V 140A ISOTOP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STE140NF20D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 200V 140A ISOTOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1996 pcs Data papier STE140NF20D
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket ISOTOP Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 12 mOhm @ 70A, 10V Vermogensverlies (Max) 500W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos ISOTOP
Andere namen 497-10986-5
STE140NF20D-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 11100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 338nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 200V gedetailleerde beschrijving N-Channel 200V 140A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount ISOTOP
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 140A (Tc)