STF16N50M2
STF16N50M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STF16N50M2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STF16N50M2
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 500V 13A TO-220FP
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STF16N50M2 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 500V 13A TO-220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 42269 pcs Data papier ST(D,F,P)16N50M2
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220 Full Pack Serie MDmesh™
Rds On (Max) @ Id, VGS 280 mOhm @ 6.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 25W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-15114-5 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19.5nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 500V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 500V 13A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220 Full Pack Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)