STFI15N95K5
STFI15N95K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STFI15N95K5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STFI15N95K5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving N-CHANNEL 950 V, 0.41 OHM TYP.,
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 24892 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STFI15N95K5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving N-CHANNEL 950 V, 0.41 OHM TYP., Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 24892 pcs Data papier Power Mgmt Guide BrochureSTFI15N95K5
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket I2PAKFP (TO-281) Serie MDmesh™ K5
Rds On (Max) @ Id, VGS 500 mOhm @ 5.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 30W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-262-3 Full Pack, I²Pak
Andere namen 497-17092 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 855pF @ 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 950V gedetailleerde beschrijving N-Channel 950V 7.5A (Ta) 30W Through Hole I2PAKFP (TO-281)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 7.5A (Ta)