Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGB30V60DF
STGB30V60DF
STGB30V60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGB30V60DF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGB30V60DF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 60A 258W D2PAK
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGB30V60DF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 60A 258W D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 38088 pcs Data papier STGx(x)30V60DF
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 30A Test conditie 400V, 30A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 45ns/189ns Schakelen Energy 383µJ (on), 233µJ (off)
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 53ns Vermogen - Max 258W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen 497-15120-2 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 163nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 600V 60A 258W Surface Mount D2PAK
Current - Collector Pulsed (ICM) 120A Current - Collector (Ic) (Max) 60A