Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Power Driver Modules > STGIPS10K60A
STGIPS10K60A
STGIPS10K60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGIPS10K60A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGIPS10K60A
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOD IPM 600V 10A 25-SDIP
(in US Dollars)
1 pcs11 pcs110 pcs506 pcs1001 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGIPS10K60A Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOD IPM 600V 10A 25-SDIP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14880 pcs Data papier STGIPS10K60A
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Isolatie 2500VDC
Spanning 600V Type IGBT
Serie SLLIMM™ Verpakking / doos 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Andere namen 497-10404-5 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Actueel 10A Configuratie 3 Phase