Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGWT20H60DF
STGWT20H60DF
STGWT20H60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGWT20H60DF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGWT20H60DF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 40A 167W TO3PF
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGWT20H60DF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 40A 167W TO3PF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 43755 pcs Data papier STGx(x)20V60F
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A Test conditie 400V, 20A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 42.5ns/177ns Schakelen Energy 209µJ (on), 261µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-3P Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 90ns Vermogen - Max 167W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-3P-3, SC-65-3
Andere namen 497-13961-5
STGWT20H60DF-ND
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 115nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 600V 40A 167W Through Hole TO-3P
Current - Collector Pulsed (ICM) 80A Current - Collector (Ic) (Max) 40A