Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGWT40V60DF
STGWT40V60DF
STGWT40V60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGWT40V60DF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGWT40V60DF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 80A 283W TO3P-3
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGWT40V60DF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 80A 283W TO3P-3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40560 pcs Data papier STGW(T)40V60DF
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A Test conditie 400V, 40A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 52ns/208ns Schakelen Energy 456µJ (on), 411µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-3P Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 41ns Vermogen - Max 283W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-3P-3, SC-65-3
Andere namen 497-13771-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Standard
IGBT Type Trench Field Stop Gate Charge 226nC
gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 600V 80A 283W Through Hole TO-3P Current - Collector Pulsed (ICM) 160A
Current - Collector (Ic) (Max) 80A