STH300NH02L-6
STH300NH02L-6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STH300NH02L-6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STH300NH02L-6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 24V 180A H2PAK-6
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STH300NH02L-6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 24V 180A H2PAK-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41504 pcs Data papier STH300NH02L-6
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket H²PAK Serie Automotive, AEC-Q101, STripFET™ III
Rds On (Max) @ Id, VGS 1.2 mOhm @ 80A, 10V Vermogensverlies (Max) 300W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab)
Andere namen 497-12255-2
STH300NH02L6
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 7050pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 109nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 5V, 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 24V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 24V 180A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount H²PAK Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)