STL11N6F7
STL11N6F7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STL11N6F7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STL11N6F7
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 60V 11A POWERFLAT
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STL11N6F7 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 60V 11A POWERFLAT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket PowerFlat™ (3.3x3.3) Serie STripFET™
Rds On (Max) @ Id, VGS 12 mOhm @ 5.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 2.9W (Ta), 48W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-PowerVDFN
Andere namen 497-16501-2 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1035pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 60V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 60V 11A (Ta) 2.9W (Ta), 48W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 11A (Ta)