STL150N3LLH6
STL150N3LLH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STL150N3LLH6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STL150N3LLH6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET NCH 30V 150A POWERFLAT5X6
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STL150N3LLH6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET NCH 30V 150A POWERFLAT5X6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 113678 pcs Data papier STL150N3LLH6
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket PowerFlat™ (5x6) Serie DeepGATE™, STripFET™ VI
Rds On (Max) @ Id, VGS 2.4 mOhm @ 16.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 80W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-PowerVDFN
Andere namen 497-10419-2
STL150N3LLH6-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4040pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 4.5V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 150A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)