STL90N3LLH6
STL90N3LLH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STL90N3LLH6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STL90N3LLH6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 24A POWERFLAT5X6
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STL90N3LLH6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 24A POWERFLAT5X6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64804 pcs Data papier STL90N3LLH6
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket PowerFlat™ (5x6) Serie DeepGATE™, STripFET™ VI
Rds On (Max) @ Id, VGS 4.5 mOhm @ 12A, 10V Vermogensverlies (Max) 60W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-PowerVDFN
Andere namen 497-10991-2
STL90N3LLH6-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1690pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 4.5V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 90A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)