Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L011F3P6
STM32L011F3P6
STM32L011F3P6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L011F3P6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L011F3P6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 8KB FLASH 20TSSOP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L011F3P6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 8KB FLASH 20TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 87702 pcs Data papier STM32L011x3, STM32L011x4
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 20-TSSOP Snelheid 32MHz
Serie STM32L0 RAM Size 2K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 8KB (8K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Verpakking / doos 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Andere namen 497-17476
STM32L011F3P6-ND
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA)
Aantal I / O 16 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Size 512 x 8 gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP