Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L053C6T6
STM32L053C6T6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L053C6T6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L053C6T6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L053C6T6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 48-LQFP (7x7) Snelheid 32MHz
Serie STM32L0 RAM Size 8K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 32KB (32K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 48-LQFP oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 37
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 2K x 8
gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) gegevens Converters A/D 10x12b, D/A 1x12b