Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L151RCT6A
STM32L151RCT6A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L151RCT6A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L151RCT6A
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs160 pcs640 pcs1120 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L151RCT6A Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26295 pcs Data papier STM32L15xQC/ZC/VC-A,STM3215xRC-A
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 64-LQFP (10x10) Snelheid 32MHz
Serie STM32L1 RAM Size 32K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 256KB (256K x 8)
randapparatuur DMA, I²S, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 64-LQFP Andere namen 497-17523
STM32L151RCT6A-ND
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA)
Aantal I / O 51 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Size 8K x 8 gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)