Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L151V8H6
STM32L151V8H6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L151V8H6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L151V8H6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
(in US Dollars)
2496 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L151V8H6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 38916 pcs Data papier STM32L15xx(6, 8, B)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 100-LQFP (14x14) Snelheid 32MHz
Serie STM32L1 RAM Size 10K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 64KB (64K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 100-LQFP oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 83
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 4K x 8
gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) gegevens Converters A/D 24x12b, D/A 2x12b