STN83003
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STN83003 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | STN83003 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Beschrijving | TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs |
Product parameter
| Onderdeel nummer | STN83003 | Fabrikant | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 324114 pcs | Data papier | STN83003 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) | 400V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 100mA, 500mA | transistor Type | NPN |
| Leverancier Device Pakket | SOT-223 | Serie | - |
| Vermogen - Max | 1.6W | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | TO-261-4, TO-261AA | Andere namen | 497-12274-2 |
| Temperatuur | 150°C (TJ) | montage Type | Surface Mount |
| Frequentie - Transition | - | gedetailleerde beschrijving | Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 1.5A 1.6W Surface Mount SOT-223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 16 @ 350mA, 5V | Current - Collector Cutoff (Max) | 1mA |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1.5A | Base Part Number | STN83003 |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
STN690A - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
TRANS NPN 30V 3A SOT223 - Op voorraad:
382597
- Deel#:
STN724 - fabrikanten:
5650
STN888 - fabrikanten:
TRANS PNP 30V 5A SOT-223 - Op voorraad:
STN749 - fabrikanten:
TRANS PNP 25V 3A SOT223 - Op voorraad: