STP14NF12
STP14NF12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP14NF12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP14NF12
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 120V 14A TO-220
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STP14NF12 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 120V 14A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5970 pcs Data papier STP14NF12(FP)
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220-3 Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 180 mOhm @ 7A, 10V Vermogensverlies (Max) 60W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Through Hole
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 460pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 120V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 120V 14A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220-3 Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)