Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > PMIC - LED-stuurprogramma's > STP16CL596M
STP16CL596M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP16CL596M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP16CL596M
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24SO
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 60310 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP16CL596M Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24SO Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 60310 pcs Data papier STP16CL596
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Toevoer (Min) 3V
Spanning - Toevoer (Max) 3.6V Voltage - Output 16V
Type Linear topologie Shift Register
Leverancier Device Pakket 24-SO Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Andere namen 497-3878 Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA)
Aantal uitgangen 16 montage Type Surface Mount
Interne Switch (s) Yes Frequentie 25MHz
dimmen - gedetailleerde beschrijving LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 90mA 24-SO
Current - Output / Channel 90mA Base Part Number STP16CL596