STP22NF03L
STP22NF03L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP22NF03L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP22NF03L
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 22A TO-220
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP22NF03L Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 22A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 108628 pcs Data papier STP22NF03L
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±15V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 50 mOhm @ 11A, 10V Vermogensverlies (Max) 45W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-7516-5
STP22NF03L-ND
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 330pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 9nC @ 5V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 22A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220AB
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)