STP25NM60ND
STP25NM60ND
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP25NM60ND met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP25NM60ND
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 600V 21A TO-220
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP25NM60ND Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 600V 21A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21062 pcs Data papier STx25NM60ND
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie FDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 160 mOhm @ 10.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 160W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-8446-5 Temperatuur 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2400pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 600V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 600V 21A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220AB Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 21A (Tc)