STP2NK100Z
STP2NK100Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP2NK100Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP2NK100Z
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 1000V 1.85A TO-220
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP2NK100Z Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 1000V 1.85A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61213 pcs Data papier STx2NK100Z
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie SuperMESH™
Rds On (Max) @ Id, VGS 8.5 Ohm @ 900mA, 10V Vermogensverlies (Max) 70W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-7518-5
STP2NK100Z-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 499pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 1000V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 1000V 1.85A (Tc) 70W (Tc) Through Hole TO-220AB Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 1.85A (Tc)