STP3NK100Z
STP3NK100Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP3NK100Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP3NK100Z
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 1000V 2.5A TO-220
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STP3NK100Z Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 1000V 2.5A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4655 pcs Data papier STx3NK100Z
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie SuperMESH™
Rds On (Max) @ Id, VGS 6 Ohm @ 1.25A, 10V Vermogensverlies (Max) 90W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-7524-5
STP3NK100Z-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 601pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 1000V gedetailleerde beschrijving N-Channel 1000V 2.5A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-220AB
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 2.5A (Tc)