Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS5L25B-TR
STPS5L25B-TR
STPS5L25B-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS5L25B-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS5L25B-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 25V 5A DPAK
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS5L25B-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 25V 5A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 97493 pcs Data papier STPS5L25
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 470mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 25V Leverancier Device Pakket DPAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-8038-2
STPS5L25B-TR-ND
STPS5L25BTR
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 25V 5A Surface Mount DPAK
Current - Reverse Lekkage @ Vr 350µA @ 25V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 5A