Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS61H100CW
STPS61H100CW
STPS61H100CW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS61H100CW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS61H100CW
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS61H100CW Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41427 pcs Data papier Products & Solutions Solar Energy Brochure
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 790mV @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-247-3
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -