STQ1NC45R-AP
STQ1NC45R-AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STQ1NC45R-AP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STQ1NC45R-AP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 450V 0.5A TO-92
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STQ1NC45R-AP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 450V 0.5A TO-92 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 245302 pcs Data papier STD2NC45-1,STQ1NC45R-Ap
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 3.7V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-92-3 Serie SuperMESH™
Rds On (Max) @ Id, VGS 4.5 Ohm @ 500mA, 10V Vermogensverlies (Max) 3.1W (Tc)
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 160pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 450V gedetailleerde beschrijving N-Channel 450V 500mA (Tc) 3.1W (Tc) Through Hole TO-92-3
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 500mA (Tc)