Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH15RQ06D
STTH15RQ06D
STTH15RQ06D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH15RQ06D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH15RQ06D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH15RQ06D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 2.95V @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket TO-220AC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie ECOPACK®
Reverse Recovery Time (TRR) 50ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-2 Andere namen 497-17595
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220AC Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 15A Capaciteit @ Vr, F -