Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STTH16L06CGY-TR
STTH16L06CGY-TR
STTH16L06CGY-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH16L06CGY-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH16L06CGY-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODES AND RECTIFIERS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 81729 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH16L06CGY-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODES AND RECTIFIERS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 81729 pcs Data papier STTH16L06C-Y
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 2.08V @ 16A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®2
Reverse Recovery Time (TRR) 55ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Andere namen 497-18026-2
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
diode Type Standard diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Current - Reverse Lekkage @ Vr 8µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A