Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STTH20004TV1
STTH20004TV1
STTH20004TV1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH20004TV1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH20004TV1
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE MODULE 400V 120A ISOTOP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH20004TV1 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE MODULE 400V 120A ISOTOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3625 pcs Data papier STTH20004TV1
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.2V @ 100A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket ISOTOP®
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 100ns Packaging Tube
Verpakking / doos ISOTOP Andere namen 497-7587-5
STTH20004TV1-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
diode Configuration 2 Independent gedetailleerde beschrijving Diode Array 2 Independent Standard 400V 120A Chassis Mount ISOTOP
Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 400V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 120A