Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STTH2003CR
STTH2003CR
STTH2003CR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH2003CR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH2003CR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 300V 10A I2PAK
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH2003CR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 300V 10A I2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 93884 pcs Data papier STTH2003
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.25V @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300V Leverancier Device Pakket I2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 35ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Standard diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 300V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A Base Part Number STTH2003C