Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH20R04FP
STTH20R04FP
STTH20R04FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH20R04FP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH20R04FP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 20A TO220FP
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH20R04FP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 20A TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83457 pcs Data papier STTH20R04
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.7V @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket TO-220FPAC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 45ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-2 Full Pack Andere namen 497-15807
STTH20R04FP-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 400V 20A Through Hole TO-220FPAC Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 400V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 20A Capaciteit @ Vr, F -