Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH40P03ST
STTH40P03ST
STTH40P03ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH40P03ST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH40P03ST
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 300V 40A TO220AB
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH40P03ST Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 300V 40A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 94214 pcs Data papier STTH40P03S
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.1V @ 40A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 300V 40A Through Hole TO-220AB
Current - Reverse Lekkage @ Vr 50µA @ 300V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 40A