STU4N52K3
STU4N52K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STU4N52K3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STU4N52K3
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 525V 2.5A IPAK
(in US Dollars)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STU4N52K3 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 525V 2.5A IPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 105097 pcs Data papier STx4N52K3
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket I-PAK Serie SuperMESH3™
Rds On (Max) @ Id, VGS 2.6 Ohm @ 1.25A, 10V Vermogensverlies (Max) 45W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Andere namen 497-12363 Temperatuur 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 334pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 525V gedetailleerde beschrijving N-Channel 525V 2.5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole I-PAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 2.5A (Tc)