STU9N60M2
STU9N60M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STU9N60M2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STU9N60M2
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 600V 5.5A IPAK
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STU9N60M2 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 600V 5.5A IPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 71316 pcs Data papier ST(D,P,U)9N60M2
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket IPAK (TO-251) Serie MDmesh™ II Plus
Rds On (Max) @ Id, VGS 780 mOhm @ 3A, 10V Vermogensverlies (Max) 60W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Andere namen 497-13886-5 Temperatuur 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 320pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 600V gedetailleerde beschrijving N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)