STW56N65DM2
STW56N65DM2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STW56N65DM2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STW56N65DM2
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 650V 48A
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STW56N65DM2 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 650V 48A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12001 pcs Data papier STW56N65DM2
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-247 Serie MDmesh™ DM2
Rds On (Max) @ Id, VGS 65 mOhm @ 24A, 10V Vermogensverlies (Max) 360W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-16337-5 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4100pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 88nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 650V gedetailleerde beschrijving N-Channel 650V 48A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)