Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > T2535-600G
T2535-600G
T2535-600G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T2535-600G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T2535-600G
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A D2PAK
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer T2535-600G Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58063 pcs Data papier BT(A,B)2x, T25
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Type Alternistor - Snubberless
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie Snubberless™
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen 497-6751-5
T2535-600G-ND
T2535600G
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Surface Mount D2PAK Current - On State (It (RMS)) (Max) 25A
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 250A, 260A Current - Hold (IH) (Max) 80mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA Configuratie Single