Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs > TN2540-600G-TR
TN2540-600G-TR
TN2540-600G-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TN2540-600G-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TN2540-600G-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving SCR 25A 40MA 600V D2PAK
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TN2540-600G-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving SCR 25A 40MA 600V D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 55791 pcs Data papier TN2540,TXN625,TYN625,825,1225
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - On State (Vtm) (Max) 1.6V
Voltage - Off State 600V Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Leverancier Device Pakket D²PAK Serie -
SCR Type Standard Recovery Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Andere namen 497-12721-2
TN2540-600G-TR-ND
TN2540600GTR
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving SCR 600V 25A Standard Recovery Surface Mount D²PAK
Current - On State (It (RMS)) (Max) 25A Current - On State (It (AV)) (Max) 16A
Current - Off staat (Max) 5µA Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 300A, 314A
Current - Hold (IH) (Max) 50mA Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 40mA