Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > UPSD3233B-40T6T
UPSD3233B-40T6T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPSD3233B-40T6T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPSD3233B-40T6T
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPSD3233B-40T6T Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11593 pcs Data papier UPSD32xx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Snelheid 40MHz Serie µPSD
RAM Size 8K x 8 Programmageheugentype FLASH
Program Memory Size 160KB (160K x 8) randapparatuur LVR, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 52-LQFP
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA)
Aantal I / O 37 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size -
gedetailleerde beschrijving 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 160KB (160K x 8) FLASH gegevens Converters A/D 4x8b
Core Size 8-Bit Core Processor 8032
connectiviteit I²C, UART/USART Base Part Number UPSD32**
Gerelateerde producten
UPS835L/TR13 Image
  • Deel#:UPS835L/TR13
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 35V 8A POWERMITE3
  • Op voorraad:67609
UPS840E3/TR13 Image
UPS840/TR13 Image
  • Deel#:UPS840/TR13
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 40V 8A POWERMITE