Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > UPSD3422EB40U6
UPSD3422EB40U6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPSD3422EB40U6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPSD3422EB40U6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 8BIT 80KB FLASH 80TQFP
(in US Dollars)
714 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPSD3422EB40U6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 8BIT 80KB FLASH 80TQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14261 pcs Data papier UPSD34xx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V
Snelheid 40MHz Serie µPSD
RAM Size 4K x 8 Programmageheugentype FLASH
Program Memory Size 80KB (80K x 8) randapparatuur LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Verpakking / doos 80-LQFP
Andere namen 497-5656 oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 46
EEPROM Size - gedetailleerde beschrijving 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 80KB (80K x 8) FLASH