VN31SPTR-E
VN31SPTR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VN31SPTR-E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VN31SPTR-E
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC SMART PWR SSR ISO POWERSO10
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VN31SPTR-E Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC SMART PWR SSR ISO POWERSO10 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26555 pcs Data papier VN31SP
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Voltage - Load 5.5 V ~ 26 V switch Type General Purpose
Leverancier Device Pakket 10-PowerSO Serie -
Rds On (Typ) 30 mOhm (Max) Ratio - Input: Output 1:1
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Output Type N-Channel Uitgangsconfiguratie High Side
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) Aantal uitgangen 1
Interface On/Off Input Type Non-Inverting
Kenmerken Status Flag Foutbescherming Open Load Detect, Over Temperature
Current - Output (Max) 31A Base Part Number VN31