VND10N06
VND10N06
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VND10N06 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VND10N06
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 60V 10A DPAK
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VND10N06 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 60V 10A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 79393 pcs Data papier VND10N06(-1)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Voltage - Load - switch Type General Purpose
Leverancier Device Pakket DPAK Serie OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ) 150 mOhm Ratio - Input: Output 1:1
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type N-Channel Uitgangsconfiguratie Low Side
Andere namen 497-2767-5 Temperatuur -
Aantal uitgangen 1 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface On/Off
Input Type Non-Inverting Kenmerken -
Foutbescherming Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Current - Output (Max) 6A