VND5E160ASOTR-E
VND5E160ASOTR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VND5E160ASOTR-E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VND5E160ASOTR-E
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC DRIVER HIGH SIDE 2CH 16SOIC
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VND5E160ASOTR-E Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC DRIVER HIGH SIDE 2CH 16SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 60243 pcs Data papier VND5E160ASO-E
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Voltage - Load 4.5 V ~ 28 V switch Type General Purpose
Leverancier Device Pakket 16-SO Serie VIPower™
Rds On (Typ) 160 mOhm Ratio - Input: Output 1:1
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type N-Channel Uitgangsconfiguratie High Side
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) Aantal uitgangen 2
Interface On/Off Input Type Non-Inverting
Current - Output (Max) 7A Base Part Number VND5E160