Huis > producten > Kabelmontages > Rechthoekige Kabelmontages > TCSD-15-D-30.40-01-F-N-R
TCSD-15-D-30.40-01-F-N-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TCSD-15-D-30.40-01-F-N-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TCSD-15-D-30.40-01-F-N-R
Fabrikant Samtec, Inc.
Beschrijving 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TCSD-15-D-30.40-01-F-N-R Fabrikant Samtec, Inc.
Beschrijving 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6487 pcs Data papier
Categorie Kabelmontages Gebruik -
afscherming Unshielded Serie Tiger Eye™ TCSD
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Aantal rijen 2 Aantal posities 30
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Lengte 2.53' (772.16mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Polarizing Key
gedetailleerde beschrijving 30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 2.53' (772.16mm) Contact Finish Dikte Flash