Huis > producten > Kabelmontages > Rechthoekige Kabelmontages > TCSD-22-D-11.80-01-R
TCSD-22-D-11.80-01-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TCSD-22-D-11.80-01-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TCSD-22-D-11.80-01-R
Fabrikant Samtec, Inc.
Beschrijving 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TCSD-22-D-11.80-01-R Fabrikant Samtec, Inc.
Beschrijving 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7115 pcs Data papier
Categorie Kabelmontages Gebruik -
afscherming Unshielded Serie Tiger Eye™ TCSD
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Aantal rijen 2 Aantal posities 44
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Lengte 0.983' (299.72mm, 11.80")
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 44 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.983' (299.72mm, 11.80") Contact Finish Dikte 30.0µin (0.76µm)