DF11.0470.0010.01
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DF11.0470.0010.01 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | DF11.0470.0010.01 |
|---|---|
| Fabrikant | Schurter |
| Beschrijving | PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 20 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | DF11.0470.0010.01 | Fabrikant | Schurter |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 2162 pcs | Data papier | DF11 |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Voltage - UL | 250VAC |
| Voltage - IEC | 250VAC | Beëindiging | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Switch functies | Circuit Breaker, Switch On-Off | Serie | DF11 |
| panel Dikte | - | Paneeluitsparing Dimensions | Rectangular - 29.00mm x 73.50mm |
| Packaging | Bulk | Andere namen | DF11.ABDWF100C0.0010.0110A |
| Aantal posities | 3 | montage Type | Panel Mount, Flange |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | IP40 | Zekeringhouder, lade | - |
| Zekering | No | filter Type | Unfiltered - Commercial |
| Current - UL | 10A | Current - IEC | 10A |