Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 4AX273K2
4AX273K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4AX273K2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4AX273K2
Fabrikant Semtech
Beschrijving CAP CER 0.027UF 2KV X7R NONSTND
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 4AX273K2 Fabrikant Semtech
Beschrijving CAP CER 0.027UF 2KV X7R NONSTND Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5189 pcs Data papier 180pF thru .39µF
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2000V (2kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.300" (7.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.470" L x 0.450" W (12.00mm x 11.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken High Voltage
gedetailleerde beschrijving 0.027µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD Capaciteit 0.027µF