Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > PMIC - LED-stuurprogramma's > SC104IMLTRT
SC104IMLTRT
SC104IMLTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC104IMLTRT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC104IMLTRT
Fabrikant Semtech
Beschrijving IC LED DRIVER REGULATOR 8MLP
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC104IMLTRT Fabrikant Semtech
Beschrijving IC LED DRIVER REGULATOR 8MLP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 53704 pcs Data papier SC104
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Toevoer (Min) 1.55V
Spanning - Toevoer (Max) 10V Voltage - Output 38V
Type DC DC Regulator topologie Step-Up (Boost)
Leverancier Device Pakket 8-MLP (3x3) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-VDFN
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal uitgangen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interne Switch (s) Yes
Frequentie - dimmen -
toepassingen Backlight
Gerelateerde producten
SC105-101 Image
  • Deel#:SC105-101
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 1.3A 350 MOHM
  • Op voorraad:144127
SC104B-391 Image
  • Deel#:SC104B-391
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 390UH 540MA 1.245 OHM
  • Op voorraad:127136
SC104B-471 Image
  • Deel#:SC104B-471
  • Beschrijving:FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
SC105-100 Image
  • Deel#:SC105-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 3.6A 60 MOHM SMD
SC104B-820 Image
  • Deel#:SC104B-820
  • Beschrijving:FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
  • Beschrijving:FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
  • Beschrijving:FIXED IND 120UH 1.2A 400 MOHM
SC104B-470 Image
  • Deel#:SC104B-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 1.6A 195 MOHM SMD
SC104B-330 Image
  • Deel#:SC104B-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 1.9A 140 MOHM SMD
  • Beschrijving:FIXED IND 150UH 1.05A 470 MOHM
SC104B-390 Image
  • Deel#:SC104B-390
  • Beschrijving:FIXED IND 39UH 1.8A 151 MOHM SMD
  • Beschrijving:FIXED IND 12UH 3.3A 70 MOHM SMD
SC104B-331 Image
  • Deel#:SC104B-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
SC104J4J Image
  • Deel#:SC104J4J
  • fabrikanten:U.S. Sensor
  • Beschrijving:THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD
SC105 Image
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 3A 80 MOHM SMD
SC104B-561 Image
  • Deel#:SC104B-561
  • Beschrijving:FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
SC104B-560 Image
  • Deel#:SC104B-560
  • Beschrijving:FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
SC104B-680 Image
  • Deel#:SC104B-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 1.5A 260 MOHM SMD